Najnowsze wiadomości

21 kwietnia 2024 15:36

Rumen Tabs dla Twojego psaReceptura tego preparatu została oparta na trzech mających kluczowe znaczenie układach pokarmowych, składnikach. Pierwszym z nich będzie żwacz a więc jeden z trzech przedżołądków, który będzie naturalnym źródłem bakterii, pierwotniaków i drobnoustrojów, które mają korzystny wpływ na fizjologię układu pokarmowego.

Drugim są również drożdże piwne, naturalny probiotyk, który będzie źródłem witaminy B, biotyny oraz mikro oraz makroelementów. Trzecim jest witamina C, która będzie naturalnym przeciwutleniaczem.

RUMEN TABS - ULOTKA

To naturalne źródło bakterii i drobnoustrojów, które są potrzebne do odpowiedniej fizjologii przewodu pokarmowego. Przeznaczony w szczególności dla wyjałowionych przewodów pokarmowych, dla psów żywionych gotowymi karmami, po chorobach układu pokarmowego, po leczeniu antybiotykami.

Będzie wpływał korzystnie na perystaltykę jelit, wzmaga apetyt, zapobiega wyjadaniu nieczystości, odchodów zwierzęcych, padliny. Mamy tam również drożdże piwne jako probiotyk, źródło witaminy B, selen, biotynę, makro i mikroelementy. Tabletki będą tonizować przewód pokarmowy, wątrobę, trzustkę, wzmagają łaknienie.

RUMEN TABS - DAWKOWANIE

Regularne podawanie będzie wpływać aktywnie na pracę układu trawiennego psa, poprawia odporność, zwiększa apetyt, wpływa korzystnie na funkcjonowanie organizmu. W składzie znajdują się

materiały paszowe pochodzenia roślinnego,

Witaminy dla psa

materiały paszowe pochodzenia zwierzęcego,

materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

Szczególnie polecany dla psów z wyjałowionym przewodem pokarmowym, które żywione są tanimi karmami przemysłowymi albo mają za sobą poważne choroby układu pokarmowego.

RUMEN TABS DLA SZCZENIAKA

Pies, gdy zjada odchody będzie to poważny problem dla właścicieli szczeniaków. Otóż najprawdopodobniej chodzi o mikroflorę jelitową, a więc bakterie, które zasiedlają jelita i ułatwiają trawienie. Jeśli będzie ich zbyt mało pies zjada kupy, w których będzie ich dużo. Wtedy trzeba podawać mu probiotyki, które przepisać weterynarz, albo też podawać żwacza. Kuracja probiotykami sprawi, że uda się pokonać występujący problem w skuteczny sposób. W wielu przypadkach ten problem zostaje zlikwidowany praktycznie całkowicie i zjadanie kup jest już wyłącznie sporadyczne.

Napisz do nas

Redkacja Futerkowców :)

Podobał Ci się nasz artykuł? Chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na jego temat, a może jesteś właścicielem produktu lub usługi dla Futerkowców? Napisz do nas korzystając z formularza kontaktowego znajdująceog ise na stornie. 

Komentarze (0)